Zachowania ludzi, które denerwują mnie na koncercie

Details

zachowania ludi, które denerwują mnie na koncercie

Chodząc na koncerty musimy liczyć się z tym, że oprócz nas będą też inni ludzie – to oczywiste. Jednak idąc na takie muzyczne wydarzenie często zapominamy, że niektóre nasze zachowania mogą naprawdę irytować innych ludzi.

 

Idąc na koncert do klubu czy hali widowiskowej raczej mało kto zdaje sobie sprawę, że jego zachowanie może być źle odebrane bo przecież nie idzie na koncert muzyki poważnej. Okazuje się że i na koncercie muzyki rozrywkowej, rockowej itd. są pewne zachowania, które warto wyeliminować by nie irytować sobą ludzi dookoła.

Długie włosy – go out

Długie włosy są jednym z najlepszych atutów kobiety. Nie raz spędzamy nad nimi mnóstwo czasu by lśniły i dobrze wyglądały. Nie zapominaj, że Twoje długie włosy też dobrze wyglądają jak są spięte. Na koncercie nie tylko Tobie będzie wtedy lepiej, ale i ludziom dookoła Ciebie. Gdy skaczesz, włosy  skaczą razem z Tobą. Nieważne jakby one nie były piękne, nikt nie chciałby mieć ich na swojej twarzy.
Oczywiście istnieją wyjątki. Gdy wybieramy się na koncert cięższego brzmienia tam nie tylko dziewczyny mają rozpuszczone włosy, ale i mężczyźni. W takich klimatach długie włosy są wręcz koniecznoością by były rozpuszczone.

 

Nie dla piwa w tłumie.

Jest tłum, ludzie się przepychają, są nieostrożni.  Nagle pojawia się ktoś z kubkiem piwa w ręku. Chwila nieuwagi i zawartość kubeczka nie tyle co ląduje na ziemi, co na ubraniu jednej z blisko stojącej osoby.  Nie jest to na pewno miła sytuacja, kiedy cały strój jest mokry od alkoholu.

 zachowania ludzi

Ładny zapach  nie zaszkodzi

Pocimy się – to normalne. Jednak przed wyjściem na koncert nie zapomnijmy użyć antyperspirantu. Czasem dzieje się tak, że takie zwykłe z drogerii nie zapobiegają naszej potliwości. Nie wstydź się wtedy pójść do apteki i poprosić o specjalny leczniczy antyperspirant. Koncert to miejsce gdzie się bawisz, przy czym Twoja potliwość wzrasta. Nie każ osobom stojącym obok wąchać twojego brzydkiego  zapachu

 

Czy to czas na pogo?

To jedna z najczęstszych „zabaw” na koncertach rockowych. Biorąc w tym udział pomyśl o dwóch kwestiach. Po pierwsze zastanów się czy to na pewno dobry moment na pogo. Nie każda piosenka, która na pierwszy rzut oka się do tego nadaje, jest taka w rzeczywistości. Druga kwestia to taka, ze nie każdy lubi tak słuchać muzyki. Uważaj na tych co wolą kołysać się w miejscu, oni naprawdę nie chcą zostać popychani ani podeptani.

 

Dzieci na koncercie

Czasem zdarza się tak że nie mamy z kim zostawić naszych pociech a bilety na koncert już kupione. Pamiętaj bezpieczeństwo malucha przede wszystkim. Nie wchodzić z nim w tłum. Bo to ani dla niego bezpieczne, ani przyjemne. Najlepszym rozwiązaniem są trybuny. Jednak pamiętaj by zapewnić małemu jakąś rozrywkę by swoim zachowaniem nie przeszkadzał innym.

A Was  jakie inne zachowania ludzi irytują na koncertach?

Share

12 Articles Written

Similar Articles to read

Komentarze

Comments

  • Darek 3 lata temu

    Hej!

    Niestety, pogo namiętnie uprawiane przed podpitych i naładowanych agresją chłopaczków w różnym wieku psowodowało, iż koncert T. LOVE w warszawskiej Stodole w ubiegłym roku był chyba ostatnim na który się wybrałem w Polsce. Szkoda ze ludzie przychodzą tylko durnowato poskakac. Oraz oddatkowo przepychanki miały miejsce obok szatni ppodczs wychodzenia. Chamstwo jak widzę ma się nadal dobrze…….

  • Pożałowana Wanda 3 lata temu

    Wymieniłaś chyba wszystkie najgorsze zachowania. Jak widzę pogo niczym na metalowym koncercie …a gra zespol reggae to trochę nie kumam o co właściwie chodzi tym ludziom. Pijesz piwo ? Stań obok…. jak chcsesz się bawić pod sceną….wypij piwo przed występem lub po.

Zostaw komentarz