W cieniu muzyka

Details

w cieniuu muzyka

Chcemy być samowystarczalne, niezależne, mieć pracę, by mieć własne pieniądze. Również chcemy być za to podziwiane, choćby zauważane. Nie tylko, kiedy jesteśmy w kontakcie biznesowym z klientem, ale też poza pracą. To wymaga od nas życie – w końcu mamy równouprawnienie. Jednak to wszystko zanika, kiedy na scenę wychodzi muzyk, bo wtedy ty jesteś jedynie w jego cieniu.

Życie w cieniu artysty

W końcu po długim męczącym tygodniu pracy przyszedł czas na trochę relaksu. Razem ze znajomymi wychodzicie na miasto. Myślisz, że porozmawiacie o wszystkim jak normalni ludzie. Choć nie, nie myślisz, bardzo tego chcesz, bo wiesz, że mimo wszystko cała uwaga skupi się na twoim muzyku. Nie usłyszysz, że ładnie dzisiaj wyglądasz, w sumie nie do końca wiesz czy zostaniesz dopuszczona do głosu. Oni tak naprawdę chcą słuchać najlepiej jego piosenek albo o jego nowych podbojach muzycznych/

Na jedno jesteś w sumie dumna. Masz być z kogo to prawda. Większość facetów studiując nie pracują albo pracują w barze. A po pracy siadają i grają na konsol. Dziewczyna muzyka nie ma takich problemów, bo jej chłopak w wolnej chwili zaczyna grać na perkusji.
w cieniu muzyka

Bycie z nim, a jednak bycie za nim.

Życie zaczęło wymagać od nas byśmy były wszędzie. W pracy, w domu i w tym przypadku na koncercie swojego muzyka. W tym momencie mówi się jedynie o związkach partnerskich, w których obie strony dobrze zarabiają, mają wielki dom i  do tego czas na wszystko – nie wykluczając z tego wychowania dwójki dzieci. Tylko okazuje się, że nie w każdym związku jest to możliwe.

Kiedy jest się w związku z artystą czasem można popaść we frustracje przez to, że to on jest na świeczniku, a ty jako jego druga połówka, chcąc, go wspierać mimo wszystko jesteś w jego cieniu. Czasem przez to zaniedbujemy siebie, by wesprzeć go w jego muzycznych poczynaniach.  On tego raczej od nas nie wymaga, my same w gruncie rzeczy tego nie czujemy, ale tak się dzieje.

Dzieje się tak, wtedy kiedy zamiast pójść do teatru na wyczekiwaną przez ciebie sztukę idziecie na jego występ. Idziesz z nim, choć on by się nie obraził, jeśli byś w tym czasie gdzieś poszła sama. Jednak co to za przyjemność chodzenia samemu do teatru…

Share

12 Articles Written

Similar Articles to read