Przeciwieństwa się przyciągają

Details

o ten

Czy przeciwieństwa się naprawdę przyciągają? Zapatrujemy się na osoby, które są różne, a może podobne do nas?

Na początku wszystko, co was dzieli jest dla was nawzajem niesamowite. Odkrywacie nowe rzeczy.  Słuchacie z zachwytem drugiej osoby. Nawet podziwiacie jej pasje. Bo jest inna. Chcecie próbować sami tego, co kręci tę drugą osobę. Może nawet sami zaczynacie to lubić.

Lekka dawka poświęcenia

 

Jest piątkowy wieczór, zazwyczaj o takiej porze szykowałaś się na imprezę. Od kiedy poznałaś jego, trochę się zmieniło. Spotykając się z nim wiesz, że główną waszą rozrywką będzie muzyka. On może chcieć tworzyć nowy tekst piosenki, próbować komponować nowe dźwięki. Na początku byłaś tym zachwycona, bo to coś nowego inny świat. Jednak z czasem zaczyna cię to nudzić, dlaczego? Bo to tylko jego pasja, a nie twoja.

Myślisz sobie, ze skoro ty poświęcasz się dla niego i siedzisz z nim patrząc, jak on porywa się dla swojej pasji to i on może się poświecić dla ciebie i iść z tobą na imprezę. Tylko tu nie powinno chodzić o poświęcenia, a o wspólny uśmiech na twarzy.

Nie chodzi o to, by muzyk umawiał się jedynie z dziewczyną, która również gra, czy tworzy. Ale umawiał się z dziewczyną która lubi to co on robi, ale tak naprawdę, nie na pokaz, nie by mu się przypodobać
lij

By muzyka przyciągała

Z pasją jest jak z gustem muzycznym. Kiedy słuchasz rocka jesteś w stanie akceptować rap. Akceptujesz go na tyle, by jak go usłyszysz w radiu nie przełączyć stacji, ale nie na tyle, by słuchać kilku utworów z rzędu.

Przeciwieństwa na początku się przyciągają, dlatego myślimy, że przez inność drugiej osoby możemy ubarwić nasze życie czymś nowym. Jednak kiedy dwie osoby mają wspólne upodobania to jednak staje się ważniejsze niż ubarwianie życia czymś, czego w gruncie rzeczy nie do końca lubimy.

To sama przyjemność wiedzieć, ze w danej chwili robicie coś, co oboje lubicie. To was do siebie przyciąga.

Życie w dźwiękach rocka jest inne od rapu. Może czasem da się je połączyć, ale na dłuższą metę to jednak nie  zawsze wychodzi.

Share

12 Articles Written

Similar Articles to read