Piosenka dla niej od niego

Details

piosenka dla niej
Ostatnimi czasy otaczają nas prawie same piosenki o miłości. Tu nagle wielkie zauroczenie, a potem jeszcze większe rozczarowanie. Piękne słowa, do tego niepowtarzalna melodia…

Kiedy słuchamy danego utworu raczej mało kto z nas zastanawia się nad tym, co w danym momencie czuł autor pisząc ową piosenkę. Ile w tym tekście jest niego samego, a ile samej fantazji.
Zdarza się jednak, że przychodzi moment, kiedy zaczynamy się nad tym zastanawiać. Najczęściej jest to wtedy, kiedy autor owych tekstów staje się nam bliższy.

Piosenka dla niej czy dla mnie?

Poznając go bliżej poznajesz też bardziej jego twórczość. Jego piosenki już nie są jedynie poetyckimi tekstami, do których możesz wiele rzeczy dopasować. Przez to, że poznajesz jego przeszłość, zaczynasz się zastanawiać nad wartością danych utworów. Zaczynasz się zastanawiać czy ową piosenkę napisał dla swojej byłej i dlaczego nie chce również napisać jej dla ciebie.

Tak naprawdę może się okazać, że żadnej ze swoich piosenek nie napisał dla żadnej ze swoich miłości. Dlaczego? Bo nie zawsze działa tak, że aktualna dziewczyna jest muzą dla swojego partnera. Czasem wystarczą pewne doświadczenia, momenty, czy nawet potknięcia życiowe własnych przyjaciół, by pojawiła się inspiracja do powstania kolejnego utworu.

piosenka dla niej

Dedykacja


Ilu z was nie marzy się, aby chłopak zadedykował jedynie wam daną piosenkę?
Chcesz, żeby wtedy patrzył się tylko na ciebie, żeby przez to też inni zobaczyli co do ciebie czuje. Skoro jesteś dziewczyną muzyka, myślisz, że powinnaś coś takiego doświadczać.

Nie Ty jedna chcesz dedykacji. Masa ludzi słuchających muzyków oczekuje tego samego. Kiedy ludzie na występie czy wśród znajomych widzą chłopaka z gitarą, myślą, że on tam jest tylko po to, by sami mogli poprosić go o wykonanie ich ulubionych przebojów.

 Niektórzy artyści się na to zgadzają inni nie. Jedni śpiewają to, o co prosi publiczność, inni czują się przy tym, jak szafa grająca.
Tak czy inaczej, dziewczyna muzyka, która podziela pasuje swojego partnera czasem chciałaby usłyszeć coś wyłącznie dla siebie. Nie musi to być autorski utwór, wystarczy wybrana przez niego piosenka dla niej

Share

12 Articles Written

Similar Articles to read