Fanka – przyjaciółka czy wróg?

Details

fanka muzyka

Fanka, zawsze będzie tam, gdzie jest i muzyk. Nieważne czy jest to uliczny grajek, czy estradowa gwiazda. Każdy z nich mając publiczność, będzie tez mieć swoje fanki, ale czy one są aż tak straszne?

Tak naprawdę są dwie metody. Albo się z nimi polubisz, albo je całkowicie znienawidzisz.


Ta druga jako twoja przyjaciółka.

Jest jego występ. Ty dumna stoisz z boku i go podziwiasz. Oprócz podziwiania jego spoglądasz tez tą grupę dziewczynek, One też są zachwycone. Skacze ci ciśnienie, kiedy słyszysz co o nim mówią. Jednak zamiast podejść i napluć im w twarz, na co masz wielką ochotę, lepiej podejść i z nimi pogadać. Oczywiście nie wspominać, że to ty dzisiaj tak samo, jak i jutro będziesz spać u jego boku.

Wtedy może się okazać, że one nie są wcale takie złe. Może nawet macie wspólne tematy… Choć raczej okaże się, że nie przypadną ci do gustu to wtedy lepiej udawać. Przyjaciół trzymaj blisko, wrogów jeszcze bliżej.

tumblr_ndqw6u8eY31s2mmayo1_500

                                                           One kochają ich, a oni je

Fanka, może i dla dziewczyny muzyka jest problematyczna, ale dla muzyka jest potrzebna. Gdyby nie one znaczyłoby, że muzyk nie ma publiczność, a bez publiczności muzyk nie spełnia swoich aspiracji. Każdy chce się podobać. Nieważne czy jest muzykiem, czy murarzem. Każdy chce, aby jego praca była podziwiana.

One były przed nami i będą (może i nawet po nas) Najlepiej po prostu zacząć je akceptować, ale mimo wszystko mieć oczy szeroko otwarte.


Kiedy zaczną denerwować…

Nie tylko dziewczyny muzyków są zirytowane fankami. Czasem i sami muzycy mają ich dość. Afroman zna¬¬ny z utworu „Becouse I Got High” tak ładnie mówiąc, zdenerwował się na jedną ze swoich fanek, że uderzył ją w twarz. Sama się mu nie dziwie, jednak teraz wokalista będzie musiał ponieść karę finansową w wysokości 330 dolarów.

Morał z tego taki:
Nie warto bić fanek bo jednak przyjemność z tego mizerna
w porównaniu do późniejszych konsekwencji.

Share

12 Articles Written

Similar Articles to read